بزرگترین نمایشگاه عرضه کنندگان خدمات در فیروزکوه برگزار شد

برای اولین بار، بزرگترین نمایشگاه عرضه کنندگان خدمات در ولایت غور با استقبال هزاران تن از باشندگان آن ولایت برگزار گردید.
این نمایشگاه دو روزه به هدف ایجاد روابط دو جانبه میان ملت و دولت، معرفی عرضه کنندگان خدمات برای مردم و ایجاد حس پاسخگویی نهادهای دولتی به مردم از سوی برنامه ثبات وزارت احیا و انکشاف دهات و اداره مستقل ارگانهای محلی برگزار شد.
به نقل از خبرگزاری جمهور؛ سیدانور رحمتی سرپرست ولایت غور تدویر اینگونه نمایشگاه ها را موثرترین وسیله تمثیل حکومتداری خوب عنوان کرد و گفت: تمامی ادارات دولتی، موسسات و نهادهای مدنی فعالیت های شان را به نمایش گذاشتند و حال قضاوت با مردم است که کدام اداره بیشتر و موثرتر فعالیت های شانرا انجام داده اند.
به گفته ی وی؛ این نمایشگاه دارای ۶۰ غرفه می باشد که محصولات و کارکردهای ادارات دولتی و نهادهای مدنی را به نمایش گذاشته است.
از سویی دیگر؛ انجینر تاج محمد زلال رییس اداره احیا و انکشاف دهات غور این نمایشگاه را پل ارتباطی میان مردم و دولت دانست و گفت که قبل از این مردم به گفته های مسوولان ادارات دولتی گوش می دادند، اما امروز ادارات دولتی باید در مقابل مردم پاسخگو باشند.
آقای زلال تاکید کرد که این گونه اقدامات می تواند تا نزدیکی هرچه بیشتر را میان مردم و دولت به وجود آورد.
شهروندان غور که تاکنون شاهد چنین نمایشگاهی نبودند؛ ضمن اظهار خرسندی از پاسخگویی ادارات دولتی به سوالات شان و همچنین نمایشگاه را در بلند بردن آگاهی مردم در مورد خدمات انجام شده طی سالهای اخیر موثر خواندند.
گفتنی است که این بزرگترین نمایشگاه آثار دولتی و مدنی می باشد که تا کنون در ولایت غور برپا شده است.
انتهای پیام/

۴۸۸ مجموع بازدید ۱ بازدیدهای امروز

کمنت های فیس بوک

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*