در باره ما

هوشنگ مدثر”ایوبی”  در یک خانواده متدین، مومن ومسلمان در استان زیبای بدخشان در یکی از  روزهای زیبایی طبیعت چشم به دنیا گشود. ایشان متولد سال ۱۳۶۶است، تحصیلات دوره ابتداییه را در مکتب محمد علم “فیض زاد” و دوره عالی را در لیسه عالی حبیبیه به درجه بکلوریا به اتمام رسانیده است. بعد از سپری نمودن آزمون ورودی  در بخش “مدیریت و محاسبه” موفق به کسب دیپلوم گردید. نظر به شوق و علاقه که به رشته حقوق و علوم سیاسی داشت، یک بار دیگر شامل آزمون ورودی  گردیده و موفق به راه یافتن به دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه کابل گردید. در سال ۱۳۹۰ از آن دانشگاه به درجه لیسانس فارغ شده است. از زمان فراغت تا اکنون در مشاغل مختلف ایفای وظیفه نموده و فعلا به حیث رئیس عمومی مجمع حقوق دانان افغانستان، مشاور مالی و حقوقی،  در نهاد های دولتی و فرهنگی مصروف فعالیت می باشد. هوشنگ مدثر ایوبی تمام نشر دیدگاه های ادبی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شمارا می پذیرد. واز این زاویه دیدگاه های شما را به دست نشر میسپارد.

هوشنگ مدثر ایوبی از تمام جوانان میخواهد که خط فکری شان را در عرصه های ادبی، سیاسی، اجتماعی وفرهنگی یکجا نمایند. ما به هیچ نهاد وبه هیچ جناح سیاسی وابسته نیستیم ما میخواهیم اطلاع رسانی، نشریاداشت های دوستان، ونوشته های شخصی خود را از این معبر به دست نشر بسپاریم. ما به تمام ارزش های بزرگ اسلامی، دموکراسی، حقوق بشر وآزادی بیان ارج وحرمت قایل ایم. ما منحیث جوانان ورسالتمندان بزرگ این تیره وخاک به تبعیض نژادی، قومی، تنظیمی نه میگویم.

Info@mudaser.com

شماره های تماس: ۷۹۸۰۰۰۳۱۳(۰)۹۳+  –  ۷۷۸۰۰۰۳۱۳(۰)۹۳+

۱۳۱۳ مجموع بازدید ۱ بازدیدهای امروز

4 نظر

 1. فیروز الدین فروتن

  با عرض سلام خدمت مسول این سایت زیبا و آموزنده!
  استعداد جوانان افغانستان قابل قدر است و من به عنوان یک شهروند این سرزمین براه اندازی این سایت زیبا را به مسولش مبارک باد میگویم و آرزوی موفقیت های مزید را برایشان از بارگاه ایزد توانا استدعا مینمایم.
  بااحترام

 2. با عرض ادب خدمت مسول محترم!
  مدیریت همچو سایت ها قابل قدر است و من گرداننده این سایت زیبا را یکی از موفق ترین اشخاص این جامعه میدانم و برای ایشان موفقیت های بیشتر از حال خواهانم.
  وسلام

 3. هدایت الله عطائی

  سلام ،

  خیلی ها خوشحالم در این زمانه که ما به اطلاع رسانی بیشتر خصوصا در قسمت حقوق شهروندی نیاز مندیم ، دوست خوب ما یک پایگاه اطلاع رسانی ایجاد نموده است که برای شخص خودشان و سایر فرهنگیان و دوستان مبارکی عرض نموده و در این زمینه برای شان موفقیت های بیشتر خواهانم .
  موفق و کامگار باشید

 4. درود خدمت شما !

  مبارک باد برای شما و تمام دوستانیکه در زمینه های اطلاع رسانی فعالیت مینمایند ، برای شما موفقیت های بیشتر خواهانم و یک اقدام نیک در عرصه اطلاع رسانی در کشور است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*